Recenzja babygo.pl

Dzisiaj otrzymaliśmy wyjątkową przesyłkę, książkę – ALEKSANDER – Jedno imię, wiele historii.

Książka jest wyjątkowa a jej tytuł – nie przypadkowy!

Aleksander. Jedno imię, wiele historii.

Książka przedstawia 10 znanych i zapisanych na kartach historii wybitnych postaci. Aleksander Wielki, Aleksander Tansman, Aleksander Fredro, Aleksander Głowacki czy Aleksander Puszkin.  Każdy, komu bliskie jest to imię od razu stawia sobie pytanie:

Którym Aleksandrem jesteś TY?

Na wstępie poznajemy znaczenie naszego wyjątkowego imienia. Jego pochodzenie oraz historia i najczęściej wykonywane zawody przez naszych imienników.  To magiczna strona która, już na samym początku zachęca nas do refleksji, inspiracji, rozmowy o przyszłości ….. o mocy naszego imienia.

Z zaciekawieniem przenosimy się w kolejne biografie pisane wierszem lub prozą. Ważni i wybitni ludzie. Kim byli, w jakich latach żyli i czym zasłynęli . Każda postać jest inna, ciekawa. Ale każda ma jedno wyjątkowe imię – Aleksander .

Do każdego bohatera przypisana jest piękna kolorowa ilustracja, która pobudza wyobraźnie nie tylko najmłodszych słuchaczy.

Więcej do przeczytania i obejrzenia na https://babygo.pl/lublin/atrakcje-lublin/aleksander-jedno-imie-wiele-historii-?fbclid=IwAR3dgyvQkuNOnSs9I9CqcfiUNrk15tmicZbds7z1h8fGH41NOERIDk6vDzM